Ineriérové dveře Chrudim - Interiérové dveře Sapeli, Solodoor, Cag, Prüm, Vltavín, Pardubice


Přejdi na obsah

Akce na dýhované komplety


SAPELI - DÝHOVANÉ KOMPLETY až o 7500,- Kč levnější

NESTIHLI JSTE VYUŽÍT NEDÁVNÉ SLEVY NA DÝHOVANÉ DVEŘE V JEDINEČNÉ NÁKUPNÍ AKCI DNY MARIANNE? NEVADÍ! MÁME PRO VÁS NOVOU SKVĚLOU NABÍDKU, KTERÁ POTĚŠÍ VŠECHNY MILOVNÍKY DÝHY.

Leták k akciDýha je tenký plátek dřeva, který vzniká krájením či loupáním kmene stromu. Nese v sobě kus života letitých stromů, unikátní otisk přírody, exotiku dálek. Tyto plátky dýhy tak z vašich dveří či nábytku vykouzlí originální mistrovský kousek, který vám budou všichni závidět a který vám především bude dlouho sloužit a dělat radost. Nechte přírodu vstoupit do vašich domovů. Příroda je tím nejlepším designérem.

Naše dýhované dveře ošetřujeme čtyřmi vrstvami UV laku, takže je jen tak něco nepoškodí. Nemusíte se bát, že by na nich zůstaly stopy po autorských kresbách vašich malých dítek a nezaleknou se ani chemických čistidel. Jediné, co se jim moc nelíbí, jsou drápky vašich čtyřnohých mazlíčků.

V nabídce SAPELI najdete přes 100 dekorů dýh, ať již z našich zeměpisných šířek, tak i ze vzdálených koutů světa. Nabídka je opravdu pestrá. A o tom, že to s dýhou opravdu umíme, svědčí fakt, že 2/3 všech dýhovaných dveří v ČR pochází od nás, z Vysočiny.

Nyní vám až do konce roku nabízíme vybrané dýhy za super ceny! Ke každé skupině dýh máme pro vás navíc designová řešení zdarma.


Vaše nové dýhované dveře si zaslouží být tím nejlepším designovým skvostem.

Vyberte si z naší široké palety dýh, objednejte si komplet dveře a zárubeň a podle dané dýhy od nás dostanete jako bonus bezfalcové provedení dveří, magnetický zámek a zárubeň Obtus za cenu zárubně Normal. Čím luxusnější dýha, tím více bonusů od nás, tím větší sleva pro vás.

skupina dýhy - bonus / akční cena - výše slevy
STANDARD bezfalcové provedení zdarma 1700,-
KOMFORT bezfalcové provedení + magnetický zámek zdarma 2200,-
PREMIUM bezfalcové provedení + magnetický zámek + Obtus zárubeň za cenu Normal + AKČNÍ CENA 5100,-
EXKLUZIV bezfalcové provedení + magnetický zámek + Obtus zárubeň za cenu Normal + AKČNÍ CENA 7500,-

Vzory jednotlivých dekorů dýh najdete na prodejně

Domal s.r.o.
Medlešice 89
538 31 Chrudim


Nabídka platí od 1.10. do 31.12.2015 při objednání kompletu dýhované dveře + zárubeň.

Nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami.

Uvedené ceny jsou bez DPH.

bezfalcové provedenímagnetický zámek magnetický zámekObtus zárubeň za cenu Normal zárubně


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku