Ineriérové dveře Chrudim - Interiérové dveře Sapeli, Solodoor, Cag, Prüm, Vltavín, Pardubice


Přejdi na obsah

Jak vybrat dveře

Než poprvé vezmete za kliku
aneb jak správně vybrat dveře a vše, co k ním patří.

Počet a rozměry - nejprve si určete, kolik dveří a zárubní potřebujete a jaké budou jejich rozměry v závislosti na rozměrech stavebních otvorů.
Desing - můžete vybírat dveře sůznými povrchovými materiály, jako jsou dýha, CPL lamináty nebo Vám stačí pouze fólie
Zárubně - dalším krokem je výběr správných zárubní vávislosti na zvolených dveřích. Jestli se jedná o zárubeň do stavebního otvoru nebo obložení stávající ocelové zárubně.
Výplně dveří - dalším krokem je vybrat výplň dveří, odlehčená DTD, plná DTD,
rámová konstrukce, vlysová konstrukce nebo voština.
Vlastnosti dveří - polodrážkové provedení, bezpolodrážkové provedení, dveře otočné, posuvné, skládací, dveře zvukově izolační, klima, protipožární, jakou zasklívací lištu a mnoho dalších vlastností, které určí spokojenost a radost nad dveřmi, které jste zvolili.
Mějte na paměti - Dveře a zárubně Vám budou sloužit nejméně desítky let, proto je nutné vybírat nejen vzhled a krásu, ale především kvalitu, kterou Vám nabízí výrobci z České republiky, kteří poskytují záruku 5 let pokud montáž provede certifikovaný zástupce firmy. Mezi takové společnosti patří Sapeli dveře a zárubně a Solodoor.
Kde najít takové dveře a dotknout se jich - Dům dveří DOMAL mezi Chrudimí a Pardubicemi vystavuje na ploše 400m2, 98 dveří vč. zárubní SAPELI a 30 dveří SOLODOOR.

Jak vybrat ty správné dveře
Dveře fólie
Konstrukce dveří na bázi rámové konstrukce je na všech stranách olepena umělohmotným materiálem, který díky svým vlastnostem zařazuje dveřní křídlo do určité kategorie.
Pokud je jako povrchový materiál použita jednoduchá fólie, jde většinou o dveře, které jsou řazeny k nejnižší kvalitativní třídě. Nejčastěji se s nimi setkáváme v akčních slevách supermarketů. Ovšem nízká cena je samozřejmě vykoupena nižšími užitnými vlastnostmi.
Dveře HPLa CPL laminát
Tento materiál je mimořádně odolný proti mechanickému poškození, odolný proti špíně a běžně používaným čistícím prostředkům.
Výhodou pokročilých technologií je i fakt, že tyto povrchy mohou již zdařile imitovat svým vzhledem dřevo, takže na první pohled nikdo nepozná, že jde o umělý povrch. Mezi největší výrobce dveří CPL je nutno zařadit především firmy Sapeli a Solodoor.
Dveře dýhované
Vzhledem k vysoké ceně opravdu kvalitního dřevěného masivního profilu jsou stále více oblíbené dveře dýhované. Jedná se o dřevěnou masivní konstrukci, s tzv. výplní ve vnitřní části. Tu u levnějších dveří představuje voština, u kvalitnějších DTD deska.
Rámová deska je z obou stran opláštěna tenkou vrstvou plošného materiálu na bázi dřeva. Tento materiál je odýhován a opatřen povrchovou úpravou .
Dýhované dveře do interiéru tvoří hlavní výrobní sortiment firmy SAPELI.JAK ROZDĚLUJEME VZORKOVNY

Interiérové dveře za hubičku se mohou stát noční můrou

23. srpna 2012 7:00 (iDNES.cz)
Komerční sdělení Toxické hračky či špekáčky bez masa jsou smutnou realitou dnešních dní. U potravin jsou již spotřebitelé pozornější. Existuje ale řada dalších oborů, kde trh zaplavují pochybné produkty. Třeba interiérové dveře.
Celý článek zde.

Jak vybrat dveře do interieru?

Kde byly dveře vyrobeny?

Česká republika
SAPELI
SOLODOOR
CAG

Polsko
ERKADO
DRE-prima dveře
INVADO


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku