Ineriérové dveře Chrudim - Interiérové dveře Sapeli, Solodoor, Cag, Prüm, Vltavín, Pardubice


Přejdi na obsah

Dveře SAPELI - Domal s.r.o.

Profil společnosti
SAPELI je v současné době největší a tradicí nejstarší výrobce dýhovaných dveří a zárubní v České republice.
Používané výrobní materiály splňují přísná hygienická kritéria dnešní doby. Ve výrobě a logistice jsou využívány nejnovější řídící systémy s podporou moderní počítačové techniky. Kvalita výrobků je dotvrzena certifikací systému řízení jakosti dle norem ISO 9001:2008.
SAPELI je stále ryze českou firmou, která vám kromě tradice nabízí ucelenou škálu dveří od základních foliovaných, přes klasické dýhované, až po luxusní modely či prosklené stěny na míru. V současné době sortiment SAPELI zahrnuje více než 800 000 možných kombinací dveří a filosofií firmy přitom nadále zůstává zakázková výroba. Každé dveře jsou tedy vyráběné pro konkrétního člověka, na základě jeho přání. Vybírat můžete dveře a zárubně všech druhů otevírání - otočné, kyvné, posuvné, lamelové i posuvně-kyvné. Nabídka přírodních dekorů, barev a funkčnosti jistě uspokojí každého zákazníka. Dveře mohou nést i speciální vlastnosti jako protipožární, protihlukové, dveře do vlhka a mokra či mechanicky odolné. Díky vysoké úrovni designu a vynikající kvalitě naleznete dveře SAPELI jak v klasických bytových interiérech, tak v hotelech, školní nebo administrativní prostorách či například v budově budovu Parlamentu České republiky. Dveře a jejich kování podléhá testování ve vlastním vývojovém oddělení SAPELI, kde je ověřena jejich kvalita na při maximální a dlouhodobé zátěži.
Produkty firmy SAPELI jsou vyráběny v různých evropských normách a mají své pevné místo nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Německu, Bulharsku, Rakousku a dalších států Evropské unie.Katalog SAPELI 2019

Ceník KOMFORT SAPELI 2020
Ceník PRAKTIK SAPELI 2020
Katalog SAPELI výběrových dýh
Katalog celoskleněných stěn a dveří SAPGLASS 2020

Ceník prosklené stěny a nadsvětlíky 2020

SAPELI - VýprodejZpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku