Ineriérové dveře Chrudim - Interiérové dveře Sapeli, Solodoor, Cag, Prüm, Vltavín, Pardubice


Přejdi na obsah

Slevová akce "ONA DNES"

Slevová akce ''ONA DNES''


Váš domov prokoukne díky dveřím se světovým designem v nejvyšší české kvalitě od společnosti SAPELI.
Nyní s 15% slevou na dveřní komplet. Akce platí od 16.3. do 31.5.2015.Jaro se nezadržitelně blíží. Období, které symbolizuje oblevu, přírodu v rozpuku, ale i obnovu šatníku či rekonstrukci domova, doslova klepe na dveře. Zatímco svěží vánek v šatníku je otázkou návštěvy několika obchodů, rekonstrukce interiéru je podstatně náročnější disciplína vyžadující mnohem větší pozornost.
Tu si jednoznačně zaslouží i dveře a zárubně, na které mnohdy zapomínáme, i když se do stávajícího, nového či zrekonstruovaného interiéru prostě a jednoduše nehodí. Důvod je jednoduchý - Češi si nové dveře zpravidla kupují pouze z racionálních důvodů a zapomínají na emoční rovinu produktu. Podle nás jsou dveře v moderním provedení symbolem bezpečí, harmonie, soukromí a v neposlední řadě také radosti ze života.

Pro ty z vás, kteří se chystáte svoji domácnost na jaře zmodernizovat a změnit do nového trendy stylu, máme v SAPELI řešení. V sedmi SAPELI CENTRECH či padesátišesti SAPELI POINTECH po celé České republice najdete opravdu pestrou nabídku kvalitních interiérových dveří a zárubní. Vybírat můžete z 19 modelových řad a různých druhů materiálů, ať už se jedná o jedinečnou a vysoce odolnou dýhu ve více jak 100 dekorech nebo Sapdecor - materiál dokonale imitující přírodní dýhu či CPL laminát nebo extrémně odolný HPL materiál.


Sleva 15% platí pouze při nákupu kompletu = dveře + zárubeň. Nabídka platí na všechny dostupné povrchy a modelové řady napříč celým sortimentem SAPELI.
Sleva se nevztahuje na nákup dveří a zárubní v cenové skupině PRAKTIK, na příplatky a na montáž.
Slevu lze uplatnit pouze na prodejnách SAPELI CENTRUM a SAPELI POINT - www.domal.cz
Slevu nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami SAPELI.


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku